New Europe Foundation, operator konkursu, informuje o możliwości wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia są granty w wysokości do 15 000 złotych. O środki mogą ubiegać się organizacje młodzieżowe, które chcą zrealizować inicjatywy zwiększające aktywność społeczną młodzieży i jej zaangażowanie w życie publiczne. Nabór wniosków w konkursie rozpoczyna się 15 lutego i potrwa do 16 marca.

Aktywizacja Młodzieży w samorządach w województwach śląskim i małopolskim to inicjatywa, dzięki której rozdane zostanie łącznie 410 tys. złotych na działania młodzieżowych organizacji, takich jak młodzieżowe rady i sejmiki samorządu terytorialnego, samorządy uczniowskie, studenckie i doktoranckie oraz inne organizacje studenckie i doktoranckie. 

Celem inicjatywy jest wsparcie działań zwiększających zaangażowanie i aktywność społeczną młodzieży w życiu publicznym. W ramach konkursu można ubiegać się o dofinansowanie od 10.000 zł do 15.000 zł.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 602-223-540 bądź mailowy: kontakt@mlodziaktywni.com.