REFERAT FINANSOWO-BUDŻETOWY I PODATKÓW (FBP)
  • Zofia Jędrzejek - Kierownik Referatu FBP
    Numer telefonu: 183300211
    Adres e-mail: z.jedrzejek@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 16, I piętro
  • Danuta Oleksy - Zastępca Kierownika Referatu FBP - Obsługa Finansowo-Księgowa: Dochody Budżetowe
    Numer telefonu: 183300222
    Adres e-mail: d.oleksy@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 19, I piętro
  • Genowefa Marcisz - Starszy Inspektor ds. Wymiaru Podatków i Opłat
    Numer telefonu: 183300211
    Adres e-mail: g.marcisz@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 16, I piętro
  • Małgorzata Uryga - Inspektor ds. Finansów, Obsługa Finansowo-Księgowa: Wydatki Budżetowe
    Numer telefonu: 183300222
    Adres e-mail: m.uryga@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 19, I piętro
  • Barbara Rąpała - Podinspektor ds. Finansów, Rozliczeń Podatku VAT
    Numer telefonu: 183300221
    Adres e-mail: b.piechura@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 18, I piętro
  • Beata Matras - Samodzielny Referent
    Numer telefonu: 183300221
    Adres e-mail: b.matras@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 18, I piętro
  • Lucyna Duda - Inspektor ds. Płac i Rozliczeń
    Numer telefonu: 183300217
    Adres e-mail: l.duda@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 15, I piętro

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REFERAT ORGANIZACYJNY, SPRAW OBYWATELSKICH (OSO)
  • Henryk Tokarz - Kierownik Referatu OSO, Z-ca Kierownika USC, Sprawy Wojskowe, Organizacja Urzędu
    Numer telefonu: 183300215
    Adres e-mail: h.tokarz@laskowa.iap.pl
    nr pokoju: 9, I piętro

  • Monika Bugajska - Zastępca Kierownika Referatu OSO - Sekretariat, Dziennik Podawczy, Promocja, Organizacja Urzędu
    Numer telefonu: 183300210
    Adres e-mail: sekretariat@laskowa.iap.pl
    nr pokoju: 12, I piętro

  • Beata Stach - Ewidencja Ludności i Dowody Osobiste
    Numer telefonu: 183300212
    Adres e-mail: ewlud@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 10, I piętro

  • Krystyna Dutka - Główny Specjalista ds. Kadr i Archiwum
    Numer telefonu: 183300212
    Adres e-mail: k.zelek@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 10, I piętro

  • Damian Bogacz - Informatyk Urzędu
    Numer telefonu:183300231
    Adres e-mail: d.bogacz@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 26, II Piętro

  • Paweł Świder - pomoc administracyjna
    Numer telefonu:183300231
    Adres e-mail: p.swider@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 26, II Piętro

  • Paweł Jonik - Inspektor ds. Zarządzania Kryzysowego, Ochrony Przeciwpożarowej, Obrony Cywilnej, Ochrony Zdrowia, BHP
    Numer telefonu:183300218
    Adres e-mail: p.jonik@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 20, II piętro

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REFERAT GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI, ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO, INWESTYCJI, ROLNICTWA, LEŚNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA (GPI)
  • Marek Greń - Kierownik Referatu GPI, Drogownictwo, Inwestycje Gminne
    Numer telefonu:  183300220
    Adres e-mail: m.gren@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 22, II piętro

  • Mariusz Jonik - Zastępca Kierownika Referatu GPI
    Numer telefonu: 183300219
    Adres e-mail: m.jonik@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 23, II piętro

  • Aneta Bajor-Janas - Inspektor ds. Zamówień Publicznych i Funduszy Strukturalnych
    Numer telefonu: 183300230
    Adres e-mail: a.bajor@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 27, II piętro

  • Karolina Kulig - Inspektor ds. Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
    Numer telefonu: 183300224
    Adres e-mail: k.kulig@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 25, II piętro

  • Magdalena Frączek - Podinspektor ds. Gospodarki Gruntami i Nieruchomościami
    Numer telefonu: 183300232
    Ares e-mail: m.kukla@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 24, II piętro 

  • Paulina Węglarz - Pomoc Administracyjna
    Numer telefonu: 183300224
    Adres e-mail: p.weglarz@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 27, II piętro

  • Piotr Filipek - Inspektor ds. Rolnictwa, Leśnictwa, Łowiectwa, Weterynarii, Pomocy Publicznej i Działalności Gospodarczej
    Numer telefonu: 183300230
    Adres e-mail: p.filipek@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 27, II piętro

-------------------------------------------------------------------------

URZĄD STANU CYWILNEGO (USC)
  • Beata Stach - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
    Numer telefonu: 183300212
    Adres e-mail: ewlud@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 10, I piętro

  • Henryk Tokarz - Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego
    Numer telefonu: 183300215
    Adres e-mail: h.tokarz@laskowa.iap.pl
    nr pokoju: 9, I piętro

----------------------------------------------------------------------

SAMODZIELNE STANOWISKA
  • Jadwiga Janisz - Główny Specjalista ds. Obsługi Rady Gminy Laskowa
    Numer telefonu: 183300225
    Adres e-mail: j.janisz@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 14, I piętro

  • Paweł Jonik - Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych
    Numer telefonu:183300218
    Adres e-mail: p.jonik@laskowa.iap.pl
    Numer pokoju: 20, II piętro

  • Radca Prawny – Winicjusz Wrona
    Numer pokoju: 28, II piętro

  • Radca Prawny – Krzysztof Smaga
    Numer pokoju: 28, II piętro