Ponad 100 zawodników z 28 klubów zgłosiło się na Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim, które odbyły się w Olsztynie w dniu 30.11.2013 w hali Urania. Klub UKS KORYO MSZANA DOLN reprezentowały m.in. zawodniczki: Dominika Bukowiec w kat. +73kg, Kinga Bukowiec w kat. -62kg. Poziom zawodów był bardzo wysoki z racji iż startowali w nim zawodnicy z całej Polski m.in tegoroczny Olimpijczyk z Londynu Michał Łoniewski, reprezentujący barwy klubu AZS AWF WARSZAWA. W końcowej klasyfikacji Dominika Bukowiec zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów, natomiast Kinga Bukowiec zajęła 5 miejsce.

Start w tegorocznych Mistrzostwach Polski Seniorów dla Kingi Bukowiec był jednym z pierwszych startów od ponad pół roku, ponieważ zamigała się z odnowioną kontuzją kolana. Dla młodszej z sióstr nie był to pierwszy start w tym roku. W czerwcowych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski zdobyła również brązowy medal. Zawodniczki są mieszkankami Strzeszyc i studentkami Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.