ukryty

Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy specjalny KONKURS dla uczestników indywidualnych oraz towarzyszący mu PLEBISCYT DLA GMIN. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

5400 czujników czadu – dla uczestników indywidualnych,

20 oczyszczaczy powietrza – dla gminnych żłobków i przedszkoli.

Gmina zdobywa punkty dzięki głosom internautów biorących udział w „Konkursie z klimatem”. im więcej głosów oddadzą mieszkańcy na swoją gminę, tym większa szansa na zwycięstwo!

Głosy będzie można oddawać na stronie: oddychajpowietrzem.pl/konkurs

Zasady konkursu dla uczestników indywidualnych

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są od chwili uruchomienia konkursu na stronie internetowej w dniu 15 maja 2017 r. do dnia 13 sierpnia 2017 r., przy czym realizacja konkursu odbywa się w XIII rundach cotygodniowych.

Zadanie konkursowe 

polega na udzieleniu jak najlepszej, najciekawszej i najbardziej kreatywnej porady ekologicznej. Praca konkursowa może być wykonana jedynie za pośrednictwem strony internetowej konkursu (URL: oddychajpowietrzem.pl/konkurs) wedle wyboru uczestnika poprzez:

  • udzielenie porady słownie – maksymalnie 900 znaków, wliczając w to spacje i znaki specjalne,
  • przesłanie filmu o czasie trwania wynoszącym maksymalnie 30 sekund, w rozmiarze nie większym niż 10 MB oraz w formacie mp4 lub avi
  • lub przesłanie zdjęcia w rozmiarze nie większym niż 2 MB oraz w formatach: image/gif, image/jpeg, image/jpg, image/*png, application/*pdf, application/msword.

Uczestnik indywidualny typuje następnie do zwycięstwa z listy dostępnej w formularzu zgłoszeniowym jedną spośród gmin, które ubiegają się o nagrodę w plebiscycie oraz wypełnia ankietę antysmogową. Lista gmin, na które będzie można oddawać głosy, dostępna będzie od rozpoczęcia konkursu, tj. od dnia 15 maja 2017 roku.

Pula nagród dla uczestników indywidulanych to aż 5400 czujników tlenku węgla CO detektor FS1CO marki Ferguson.

Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości jeszcze przed rozpoczęciem plebiscytu, na wszystkie bardzo chętnie odpowie telefonicznie przedstawiciel organizatora „Konkursu z klimatem”:

  •  Anna Binek-Jaros, tel. 600-025-962
  • Mail: oddychajpowietrzem@tauron.pl lub tauron@czart.pl