Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej uprzejmie informuje, że w dniach:

od 14 maja (wtorek) do 24 maja (piątek) 2024 r. w godzinach od 8.30 do 19.00 w związku z planowanymi robotami bitumicznymi związanymi z położeniem warstwy ścieralnej nawierzchni drogi w miejscowości Kamionka Mała i Laskowa gm. Laskowa (odcinek 3,7 km od skrzyżowania z drogą gminną w kierunku Kamionka Mała – Rozdziele do mostu w centrum Laskowej) w ramach realizowanej przebudowy drogi powiatowej nr 1555K Łososina Dolna – Ujanowice - Młynne  nastąpią  znaczne utrudnienia w ruchu drogowym.


Roboty drogowe – bitumiczne  będą prowadzone odcinkowo, połówkowo z uwzględnieniem ruchu wahadłowego. Należy liczyć się z możliwym chwilowym  zamknięciem wyjazdów z prywatnych posesji, czy dróg dojazdowych. 


Dla sprawnego przeprowadzenia robót przy jednoczesnym zapewnieniu przejezdności uprasza się wszystkich kierowców, uczestników ruchu do dostosowania się i przestrzegania wprowadzonego czasowego oznakowania drogowego (świateł sygnalizacji drogowej), czy osób kierujących ruchem ze strony wykonawcy. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o cierpliwość i zrozumienie dla niedogodności komunikacyjnej. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby realizacja robót przebiegła sprawnie, zaś niedogodności  z nimi związane trwały możliwie jak najkrócej i miały jak najmniej uciążliwy charakter.

Pliki do pobrania