Zaproszenie na konferencję "Beskid Wyspowy - Beskid Dostępny"

Zapraszamy do udziału w konferencji "Beskid Wyspowy - Beskid Dostępny", poświęconej rozwojowi turystyki w regionie, z uwzględnieniem ułatwień dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami.


Wydarzenie, które odbędzie się 14 listopada 2023 r. w Schronisku Lubogoszcz skierowane jest między innymi do przedsiębiorców z branży turystycznej, hotelarskiej i gastronomicznej z regionu Beskidu Wyspowego. Tematyka konferencji i towarzyszących jej warsztatów będzie dotyczyła tworzeniu oferty turystycznej przedsiębiorstw z obszaru Beskidu Wyspowego, również w kontekście likwidacji barier dostępności dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami.


Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu? Beskid Wyspowy to region z ogromnym potencjałem turystycznym, który wciąż dla wielu pozostaje nieodkryty. Zaproszeni goście pokażą jak w kreatywny sposób wykorzystać te możliwości i zbudować oryginalną ofertę turystyczną, która spełni również potrzeby seniorów i osób z niepełnosprawnościami. Udział w konferencji pozwoli Państwu poznać rozwiązania, dzięki którym będziecie mogli pozyskiwać nowych klientów!


Zarejestruj się wypełniając ten formularz, aby wziąć udział w wydarzeniu. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Pierwsza część wydarzenia to przedstawienie i analiza szeroko rozumianej turystyki w regionie, która zostanie omówiona w trakcie panelu dyskusyjnego pt. „Beskid Wyspowy - dostępny dla wszystkich” z udziałem zaproszonych gości.

Druga część to warsztaty dla przedsiębiorców działających w segmencie turystyki, hotelarstwa, gastronomii, które pozwolą na bardziej sprofilowane zgłębienie tematu całej konferencji pod kątem promocji przedsiębiorstwa. Po zakończonych warsztatach uczestnicy otrzymają imienne zaświadczenie o udziale w wydarzeniu. Maksymalna liczba uczestników: 30 osób


Plan wydarzenia:

09:00 - 9:30 - rejestracja uczestników

09:30 - 11:30 - rozpoczęcie konferencji, panel dyskusyjny „Beskid Wyspowy - dostępny dla wszystkich”

11:30 - 12:15 - przerwa kawowa

12:15 - 13:45 - pierwsza część warsztatów

13:45 - 14:00 - przerwa

14:00 - 15:30 - druga część warsztatów, zakończenie wydarzenia

15:30 - obiad


W przypadku dużego zainteresowania udziałem w konferencji i warsztatach będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Przypominamy o konieczności rejestracji swojego udziału za pomocą poniższego formularza https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWR4cULY... 

W razie pytań prosimy o kontakt drogą mailową pod adresem biuro@fundacjalubelskie40.org

Pliki do pobrania