To już pewne, Gmina Laskowa wygrywa „Bitwę o remizy” oraz środki na realizację zadania z budżetu obywatelskiego a także dodatkowe pieniądze dla KGW, orkiestr dętych i lokalnych klubów sportowych. Łącznie to 2,5 mln zł.

Wygranie tych nagród możliwe było tylko dzięki wysokiej frekwencji podczas wyborów do Sejmu RP i Senatu RP, które odbyły się w dniu 15.10.2023 roku. Duża mobilizacja Mieszkańców dała tak wspaniały wynik frekwencji w Gminie Laskowa, który wyniósł 79,19%. Zapewniło to naszej Gminie I miejsce pod względem frekwencji i wygranie 2,5 mln zł które zostaną przeznaczone na zrealizowanie zadań które posłużą całej społeczności.

Wszystkim Mieszkańcom, którzy wzięli udział w wyborach do Sejmu RP i Senatu RP z całego serca dziękuję.

Piotr Stach
                                                                                                                                                                                                                                                                     Wójt Gminy Laskowa