OGŁOSZENIE !

Przewodnicząca Rady Gminy Laskowa informuje, że w dniu 25 października 2021 r. (tj. poniedziałek) o godz. 9.00 w sali obrad Urzędu Gminy Laskowa odbędzie się XXXII

sesja Rady Gminy.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z XXXI sesji Rady Gminy.
  3. Wystąpienia zaproszonych gości.
  4. Sprawozdanie Wójta z działalności między sesjami.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie: zmian w budżecie Gminy Laskowa na 2021 r. oraz zmiany Uchwały Budżetowej Gminy Laskowa na 2021 rok Nr XXV/167/20 Rady Gminy Laskowa z dnia 30 grudnia 2020 r.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie: zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Laskowa na lata 2021 – 2029.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie: udzielenia dotacji jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionce Małej.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie: uchwalenia Programu Współpracy Gminy Laskowa z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2022 rok.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie: trybu udzielania i rozliczania dotacji udzielanych publicznym i niepublicznym przedszkolom i innym formom wychowania przedszkolnego, prowadzonym na terenie Gminy Laskowa, trybu kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania tych dotacji oraz terminu i sposobu rozliczenia ich wykorzystania.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie: zmiany „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Laskowa”.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie: wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Laskowa oznaczonej jako działka ew. nr 608/53 położonej w Laskowej.
  12. Wolne wnioski.
  13. Zakończenie obrad.