W dniu 16 września 2021 (czwartek) w godzinach od 11:30 do 14:00 w Urzędzie Gminy Laskowa (sala nr 22), Laskowa 643 odbędą siękonsultacje dotyczące Funduszy Europejskich. Przeprowadzone zostaną przez specjalistę ds. Funduszy Europejskich z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, który działa w strukturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

Konsultacje są bezpłatne. Mogą z nich skorzystać mieszkańcy gminy, lokalne firmy czy instytucje.

Podczas dyżuru zostaną przedstawione aktualne możliwości wsparcia z FE m.in. na założenie firmy, rozwój działalności gospodarczej, aktywizację zawodową czy szkolenia dla osób fizycznych i przedsiębiorstw.

Konsultacje promowane są na stronie RPO WM, portalu FE oraz poprzez profil na FB MałopolskaFunduszeEuropejskie.