Serdecznie zapraszamy na spotkanie w sprawie spisania historii parafii Laskowa a tym samym opracowania jej Monografii. Spotkanie odbędzie się w dniu 20 lutego 2020r. tj.: czwartek o godzinie 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Turystyki w Laskowej (Remiza OSP).

Na spotkanie prosimy przynieść zdjęcia, dokumenty, wycinki z prasy lub spisane opowiadania osób niegdyś i obecnie mieszkających na tym terenie, dotyczące życia Parafii Laskowa i jej mieszkańców. Podczas spotkania będziemy prezentować Państwu zgormadzone już materiały zdjęciowe, celem rozpoznania osób znajdujących się na zdjęciach. Serdecznie zapraszamy osoby, które chętnie zaangażują się w przeprowadzanie wywiadów ze starszymi mieszkańcami Laskowej. Jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszamy i prosimy o pomoc w zgromadzeniu materiałów.