W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy Laskowa, Wojewódzki Urzęd Pracy w Krakowie informuje, że w dniu 4 grudnia 2019 r. dwóch Doradców Zawodowych w budynku Urzędu Gminy Laskowa przeprowadzi indywidualne spotkania z mieszkańcami naszej gminy. Celem spotkań będzie możliwość uzyskania dofinansowania w kwocie niemal 7000 zł na dowolne szkolenia w ramach projektów Kierunek Kariera oraz Kierunek Kariera Zawodowa.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację poprzez stronę www.kieunek.pociagdokariery.pl - należy tam przejść ścieżkę rejestracji i na końcu wybrać miejsce spotkania - Laskowa

W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy Panią Krystyną Dutką tel. 18 33 00 212 lub bezpośrednio z Wojewódzkim Urzędem Pracy tel. 737-195-367

Więcej informacji o projekcie: www.kierunek.pociagdokariery.pl