Zarząd Powiatu Limanowskiego ogłasza konkurs na wykonanie logo Produktu Lokalnego Powiatu Limanowskiego. Logo będzie symbolem produktu produkowanego przez lokalnych wytwórców w Powiecie Limanowskim i wykorzystywane będzie do celów marketingowo-promocyjnych. Logo będzie świadczyć o tradycyjnym i lokalnym charakterze produktu charakterystycznego dla naszego regionu. Ma to być dwustronna promocja: powiatu przez produkt lokalny i produktu z pomocą powiatu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania prac konkursowych do Starostwa Powiatowego w Limanowej , ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa, Kancelaria Starostwa Powiatowego w Limanowej - pok. 148.

Termin składania prac konkursowych do 29 kwietnia 2016 r. Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie Oświadczenia o udziale w Konkursie. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w Regulaminie Konkursu zamieszczonym poniżej.