W piątek 07 sierpnia b.r., w godz. 10:00 – 12:00 w sali widowiskowej GOKSiT w Laskowej, odbędą się warsztaty ekologiczne, pn. „Dbam o czyste powietrze”, prowadzone przez Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” .

Warsztaty to część zadania pn. ,,Dbam o czyste powietrze”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Priorytetowego – edukacja ekologiczna współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Opieka i prowadzenie: Stowarzyszenie ,,Razem dla Regionu” z Limanowej.

Podczas warsztatów będziemy wykonywać:

- ekologiczną odzież

- listy do dorosłych mieszkańców powiatu limanowskiego, lokalnych mediów i władz samorządowych informujące o tym, jak niebezpieczne dla organizmów żywych jest spalanie śmieci w piecach domowych. Listy zostaną wręczone rodzicom, dziadkom, sąsiadom, a także przedstawicielom władz i lokalnym mediom

- przeprowadzimy ekologiczne konkursy indywidualne i grupowe (do wygrania gadżety projektowe).