Szanowni Państwo, stowarzyszenie HUMANEO organizuje, warsztaty edukacyjne dla mieszkańców i przedsiębiorstw „Szlaku Śliwkowego”. Celem wydarzenia jest poprawa i jakości życia na obszarach wiejskich, poprzez organizację warsztatów edukacyjnych dla mieszkańców i przedsiębiorstw „Śliwkowego Szlaku”, propagujących ideę przedsiębiorczości, oraz ich wsparcie poprzez udostępnienie wskazówek dotyczących promocji i sprzedaży produktów lokalnych. W ramach warsztatów przeprowadzone zostaną wykłady, targi, oraz szkolenia dla wszystkich uczestników. W programie m.in.: Wykłady na temat produktów lokalnych i ich znaczenia dla rozwoju turystyki wiejskiej, warsztaty pt. „Identyfikacja produktów lokalnych, stosowane w regionie metody promocji, występujące lokalne problemy i ograniczenia”, szkolenia z e-markitengu i rozwoju sprzedaży produktów za pośrednictwem narzędzi nowych mediów. Panel dyskusyjny na temat „Potencjalne możliwości włączenia produktów lokalnych do oferty turystycznej, lub sprzedaży detalicznej”. W ramach wydarzenia istnieje także możliwość zaprezentowania swoich wyrobów, produktów a także przedstawienie oferty danego przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do zaangażowania się w warsztaty edukacyjne poprzez swoją obecność oraz aktywny udział w eventach towarzyszących. Aura wydarzenia z pewnością wpłynie na zainteresowanie Państwa ofertą, co z pewnością odegra dla Państwa duże znaczenie promocyjne. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu:
Dorota Ciuła
Specjalista ds. organizacji szkoleń