SOBOTA:


17:40 – "Tupot małych stóp"- występ grup tanecznych, działających przy Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Turystyki w Laskowej pod opieką Izabeli Stańdo

18:30 – Występy artystyczne

- „Piękna i bestia” w wykonaniu uczestników zajęć Środowiskowego Domu Samopomocy w Ujanowicach.

- Grupa Teatralna „Na Zawołanie” w przedstawieniu „Kopciuszek na Zawodach” w reżyserii Pani Teresy Ryś. Współczesna wersja znanej baśni w humorystycznym i zabawnym ujęciu, zachęcająca do aktywnego trybu życia. Przedstawienie świetnie bawi zarówno dzieci jak i dorosłych.


19:30 – Recital Sylwii Zelek

Sylwia Zelek - „Limanowska Anna German. Swym śpiewem wyciska łzy i kruszy skały”[ GAZETA KRAKOWSKA] Wie o czym śpiewa, swoim głosem przekazuje emocje płynące prosto z jej serca. Najważniejsze dla niej jest wzruszenie słuchacza... Swoją interpretacją utworu „Nie żałuj” wzruszyła uczestników Gali Aniołów Farmacji i Aniołów Medycyny w Filharmonii Narodowej. Dwukrotna stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia artystyczne. Finalistka Międzynarodowego Finału Festiwalu Piosenki- Anna German w Moskwie Wielbicielka poezji śpiewanej i piosenki poetyckiej. Zdobywczyni III miejsca w Międzynarodowym Konkursie Estradowej Piosenki „Witebsk 2018”. Śpiewa nie tylko w Polsce ale i za granicą m. in. w Chicago koncerty dla Polonii, Moskwie i Meksyku. Wykonuje repertuar z muzyki klasycznej jak również z rozrywkowej. Współpracowała z Andrzejem Lampertem&Jesus Squad, śpiewając w chórze na Ekumenicznym Koncercie "Bądź jak Jezus". W 2016 roku obroniła tytuł magistra i zakończyła edukacje w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzyczne. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu solowego wydział wokalno-aktorski. 

Niedziela:


15:00 Kapela Laskowioki – Kapela Regionalna LASKOWIOKI powstała w 2003 roku.

Jej założycielami są:Maciej Piszczek i Piotrek Jonik.

Od początku grają w kapeli :

- Robert Jasica na trąbce,

- Wiesiek Kukla na basach.

Są laureatami wielu Konkursów Folklorystycznych takich jak:

- Festiwal Folkloru Karpat w Jaśle ,

- ,, Druzbacka” w Podegrodziu czy ,,Limanowska Słaza”

Kapela reprezentuje folklor Lachów Limanowskich i Sądeckich.


16:00 Celestyn (właściwie Bartłomiej Jajeśnica) - muzyk/raper urodzony w Laskowej reprezentujący obecnie scenę krakowską. Na koncie artystycznym Celestyna są wydane dwa krążki, obecnie artysta pracuje nad nowym albumem, którego szczegółów jeszcze nie ujawnia. Wiadomo jednak, że znajdzie się na nim kolejna wspólna produkcja z DJ Pecki.

DJ Pecki (właściwie Mariusz Pławecki) – DJ z Kamionki Małej. Jego kariera, jako DJ znana jest już w wielu polskich miastach, ponieważ grywał koncerty z takimi gwiazdami, jak Kękę, Paluch, Kali itp. Grywa koncerty, produkuje podkłady muzyczne, obsługuje imprezy klubowe - "człowiek orkiestra".

Celestyn wraz z DJ’em Peckim zagrali już nie jeden wspólny koncert. 


Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy