Urząd Gminy Laskowa informuje, że nastąpiła zmiana systemu do wysyłania powiadomień SMS mieszkańcom naszej Gminy. Osoby, które dokonały rejestracji w poprzednim systemie nie muszą dokonywać ponownej rejestracji, ponieważ ich numer został przeniesiony do nowego systemu. Osoby, które nigdy nie rejestrowały swojego nr telefonu, a są zainteresowane otrzymywaniem powiadomień dotyczących m. in.:

- ostrzeżeń o anomaliach pogodowych, zagrożeniach, nieplanowanych utrudnieniach w ruchu itp.,

- wydarzeń z gminy, ciekawostek, zaproszeń na lokalne uroczystości (kulturalne, sportowe, oświatowe, itp.)

- terminów sesji i zebrań wiejskich

- terminów płatności za podatki i opłaty lokalnych itp.

Zachęcamy do dokonania rejestracji poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści LASKOWA.TAK (dużymi literami) na numer telefonu 504 304 204

Do kilku minut od wysłania wiadomości powinni Państwo otrzymać potwierdzenie rejestracji SMSem zwrotnym. Jeżeli potwierdzenie nie przyszło, oznacza to, że prawdopodobnie źle wpisali Państwo treść wiadomośći wymaganej do rejestracji (LASKOWA.TAK powinno być napisane dużymi literami bez odstępów).