Rozstrzygnięcie przetargu pisemnego nieograniczonego na oddanie w najem lokalu użytkowego o pow. użytk. 26,65 m kwadtratowych położonego w budynku Ośrodka Zdrowia nr 428 na działce nr 800 w miejscowości Laskowa na okres 10 lat z przeznaczeniem na gabinet stomatologiczny.

W dniu 14 sierpnia 2018 roku w Urzędzie Gminy w Laskowej pokój nr 3 o godzinie 8.00 przeprowadzony został przetarg pisemny nieograniczony na oddanie w najem lokalu użytkowego o pow. użytk. 26,65 m kwadratowych położonego w budynku Ośrodka Zdrowia nr 428 na działce nr 800 w miejscowości Laskowa  na okres 10 lat z przeznaczeniem na gabinet stomatologiczny. Do dnia 10 sierpnia 2018 roku na ogłoszony przetarg wpłynęły dwie oferty i zostały wpłacone wadia w wysokości po 500 zł.

Liczba osób dopuszczonych do uczestnictwa w przetargu – 2

Liczba osób niedopuszczonych do uczestnictwa w przetargu – 0

W wyniku przeprowadzonego przetargu najemcą lokalu użytkowego z przeznaczeniem na gabinet stomatologiczny został Pan Maciej Bębenek zam. Laskowa, który zaoferował miesięczną cenę czynszu za 1 m kwadratowy  lokalu użytkowego w kwocie 34,00 zł. netto, natomiast miesięczną cenę czynszu za 1 m kwadratowy pomieszczeń wspólnych w kwocie 30,00 zł. netto. Niniejsze ogłoszenie zostało wywieszone w siedzibie Urzędu Gminy na okres 7 – dni od dnia 20 sierpnia 2018 roku do dnia 27 sierpnia 2018 r.