ukryty

Od 13 marca 2017 r. każda szkoła podstawowa, gmina, spółdzielnia i wspólnota mieszkaniowa ma szansę na wygranie Podwórka Talentów NIVEA na swoim terenie. Aby wziąć udział w programie należy zgłosić swoją lokalizację, a następnie przesłać krótki film video, który w dowolnej formie pokaże jakie talenty mają dzieci. Zgłaszać można grupy liczące dwie lub więcej osób, które mogą zademonstrować na filmie każdy dowolny talent.

Zgłoszenia są przyjmowane od 13 marca do 31 maja 2017 na www.podworko.nivea.pl  Następnie na specjalnej, dedykowanej stronie podworko.nivea.pl zostaną zamieszczone wybrane przez jury najciekawsze filmy, spełniające kryteria regulaminowe (100 najciekawszych filmów weźmie udział w ogólnopolskim głosowaniu internautów, którzy wybiorą 20 lokalizacji, w których powstanie „Podwórko Talentów NIVEA”

Twój talent to Twój wybór!

Twoje dziecko jest pełne energii i uwielbia grać w piłkę? A może pięknie maluje, rysuje lub śpiewa? Z pewnością drzemie w nim talent, który warto wspierać już od najmłodszych lat, dlatego
13 marca rusza kolejna edycja projektu Podwórko NIVEA, tym razem pod hasłem Podwórko Talentów NIVEA. W tym roku marka postawiła na odkrywanie i rozwój niezwykłych umiejętności: artystycznych, sportowych i naukowych. Pomogą w tym wyjątkowe, specjalnie zaprojektowane place zabaw, które ponownie będzie można wygrać w ogólnopolskiej rywalizacji NIVEA po raz kolejny zaprosi do wspólnego działania lokalne społeczności, gminy, oraz spółdzielnie mieszkaniowe, a także, po raz pierwszy w tym roku, szkoły podstawowe. Głównym celem i przesłaniem tegorocznej edycji jest odkrycie drzemiących w dzieciach niezwykłych umiejętności –sportowych, artystycznych czy naukowych. NIVEA poprzez tegoroczną inicjatywę z jednej strony chce zachęcić do prezentowania talentów, a z drugiej, poprzez budowę placów, chce pomóc je odkrywać. W tym celu w całej Polsce powstaną niezwykłe Podwórka Talentów NIVEA. Dlaczego niezwykłe? Bo zostały zaprojektowane tak, aby pomóc odkrywać i rozwijać pasje poprzez specjalnie zaprojektowane sprzęty, rozwijające zdolności poprzez zabawę. Każdy z nas ma w sobie jakieś nieodkryte talenty. Chcąc odkryć swoje umiejętności i je doskonalić potrzebne są przecież odpowiednie możliwości i narzędzia.  Poprzez projekt „Podwórko Talentów NIVEA”, gdzie nauka i rozwój spotyka się z dobrą zabawą, chcemy dać dzieciom szansę, aby mogły odkryć i rozwijać swój talent.