Spotkanie informacyjne „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych na aktywizację społeczną i zawodową” w Nowym Sączu.

Spotkanie jest adresowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych, zainteresowanych tematyką pozyskania dofinansowania ze źródeł unijnych na projekty, związane z aktywizacją społeczną i zawodową, w szczególności z powiatów: gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego oraz Miasta Nowego Sącza. Szkolenie odbędzie się w dniu 1 lipca br. (środa) w MCK „SOKÓŁ” w Nowym Sączu.

Szczegółowe informacje oraz Program spotkania dostępne pod linkiem:

Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do dnia 26 czerwca br. do godz. 16.00. (formularz on-line dostępny jest pod ww. linkiem).