ukryty

MSWiA sfinansuje wozy strażackie dla gmin
o najwyższej frekwencji wyborczej


Szanowni Państwo


Już w najbliższą niedzielę 28 czerwca, odbędą się wybory Prezydenta RP. Możliwość uczestnictwa w wyborze głowy Państwa jest naszym przywilejem i obowiązkiem jako obywateli wolnego i demokratycznego państwa.

Prezydent jest naszym reprezentantem, stoi na straży suwerenności, bezpieczeństwa oraz nienaruszalności granic państwa polskiego. Gorąco Państwa zachęcam do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach, bowiem w niedzielę zadecydujemy o dalszym losie naszej Ojczyzny. Wybierając głowę państwa opowiadamy się za tym w co wierzymy i jakim zasadom jesteśmy wierni. Zachęcam i apeluję aby każdy z nas zagłosował zgodnie ze swoim sumieniem i zgodnie ze swoimi poglądami.

Dla mieszkańców małych gmin, a tym samym dla mieszkańców gminy Laskowa pójście do wyborów będzie miało również wymiar materialny, bowiem Rząd Prawa i Sprawiedliwości zadeklarował, że w danym województwie jedna z gmin do 20 tys. mieszkańców, która miała największą frekwencję w wyborach prezydenckich otrzyma wóz strażacki o wartości ok. 800 tys. zł. Niechaj ta obietnica, będzie dla nas wszystkich dodatkowym bodźcem i motywatorem do wzięcia udziału w tegorocznych wyborach Prezydenta RP.  


Z wyrazami szacunku
Piotr Stach
Wójt Gminy Laskowa