ukryty

Panująca w ostatnim czasie pandemia i wszelkie obostrzenia z nią związane oraz przedłużająca się zima spowodowały, że chyba już wszyscy pragniemy powrotu do normalności i wyjścia na świeże powietrze.


Na terenie naszej gminy bardzo popularna stała aktywność w postaci spacerów Nordic Walking, aby ułatwić Wam wybór odpowiedniej trasy podjęliśmy się zadania wyznaczenia gminnych ścieżek Nordic Walking. Gmina Laskowa ma ok 200 km dróg utwardzonych, drogi te łączą się ze sobą umożliwiając w ten sposób wyznaczenie pętli po najciekawszych widokowo miejscach naszej gminy z uwzględnieniem różnych stopni trudności.


Na chwilę obecną, chcemy wyznaczać trasy w aplikacji Relive. Podjęliśmy się już pracy nad budową specjalnej aplikacji poświęconej turystyce gminy Laskowa, w aplikacji tej będą opisane wszystkie trasy pieszo-rowerowe i trasy Nordic Walking z możliwością nawigacji, opisane będą atrakcje, zabytki, baza noclegowa, gastronomiczna itd. Wszystko po to, aby zachęcić Was do zwiedzania malowniczych zakątków gminy Laskowa.

Dzisiaj już prezentujemy Wam trasę wyznaczoną w dzielnicy Odrończa. 


W najbliższym czasie postaramy się przejść i wyznaczyć kolejne trasy w pozostałych miejscowościach. Zachęcamy Was do zapoznania się z wyznaczoną trasą i czekamy na Wasze opinie. Jeżeli macie swoje ulubione trasy piszcie do nas, postaramy się je przejść i tym samym zwiększyć bazę gminnych ścieżek Nordic Walking.  


Link do filmu "Spacerkiem przez Odrończę" - https://www.relive.cc/view/v26MGVgYmEv