VIII Festiwal Śliwki Miodu i Sera już za nami. Mamy nadzieję, że przygotowany program dostarczył Państwu wielu niezapomnianych wrażeń i emocji.

Wyniki Konkursu kulinarnego przedstawiają się następująco:

w I kategorii: Ciasta, desery, napoje:

wyróżnienie: IRENA SZEWCZYK WIŚNIOWY GAJ –  potrawa „WIŚNIÓWKA NA ŚLIWOWICY”

w II kategorii: Dania główne:

wyróżnienie EX AEQUO:

MARTA PAJOR GOSPADARSTWO ROLNE w Sechnej – potrawa „PIEROGI Z NADZIENIEM ŚLIWKOWO – MIGDAŁOWYM W POLEWIE KARMELOWO – MIĘTOWEJ”

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W KAMIONCE MAŁEJ – potrawa „ZUPA Z FASOLI JAŚ ZE ŚLIWKAMI”

w III kategorii: Sery:

wyróżnienie: KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH W ŁOSOSINIE GÓRNEJ  – „KLINEK WIEJSKI”

w IV kategorii: Miody:

wyróżnienie: GMINNE KOŁO PSZCZELARZY w LASKOWEJ – „MIÓD WIELOKWIATOWY Z GMINY LASKOWA”

GRAND PRIX:

MARIA I KRZYSZTOF URYGA GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE „URYGÓWKA” W KAMIONCE MAŁEJ – potrawa  „MIYSO Z KOPUSTOM OD UJKA ZO PARYJE”

Zwycięzcom konkursu  pragniemy serdecznie pogratulować osiągniętego wyniku oraz perfekcyjnie przygotowanych potraw. Zarazem dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu kulinarnego, za przygotowanie tak wielu pyszności. Z pewnością organizowana impreza nie miałaby tak bogatego programu, gdyby nie wsparcie sponsorów, a byli nimi:

- Firma JABŁOŃSKI TRUCK Sp. jw.

- Firma Usługi Transportowe i Handel JABŁOŃSKI Sp. jw.

- PBM SUŁKOWSCY Sp.j.

- Firma MIDREW Paweł Michura

- Firma JONIEC Mieczysław Joniec

- Termy GORĄCY POTOK Szaflary

Serdecznie Państwu dziękujemy za okazane wsparcie, za szlachetny gest i za okazaną nam życzliwość.

Słowa podziękowania pragniemy skierować do wszystkich zespołów występujących na laskowskiej scenie z Zespołem DŻEM na czele, oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie występów. Dziękujemy Firmie Korsarz za przygotowanie pokazu pirotechnicznego, Firmie PARTY SERWIS z Krakowa za obsługę gastronomiczną, Firmie AGM za przygotowanie nagłośnienia oraz Firmie KONTAKT za czuwanie nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników imprezy. Pozostając w temacie bezpieczeństwa pragniemy skierować słowa podziękowania do członków Ochotniczej Straży Pożarnej z Laskowej, którzy pomogli nam przygotować miejsce imprezy oraz czynnie zaangażowali się w organizację ruchu. Dziękujemy funkcjonariuszom policji oraz ratownikom medycznym za czuwanie nad bezpieczeństwem.

Szczególne słowa podziękowania pragniemy skierować do gości, turystów oraz mieszkańców Gminy za tak liczne przybycie na organizowany Festiwal. Na zakończenie dziękujemy wszystkim za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

ukryty