Szanowni Państwo,

w bieżącym roku Samorząd Województwa Małopolskiego realizuje trzecią już edycję Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Doświadczenia pokazują, że inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców, zaś wykonane w ramach BO zadania dobrze służą Małopolanom.

Wśród działań przybliżających cel i zasady przedsięwzięcia przewidziane zostały w każdym powiecie spotkania informacyjno-edukacyjne. Będą one dobrą okazją do uzyskania konkretnych informacji na temat zasad obowiązujących w budżecie obywatelskim oraz możliwości udziału w projekcie (kto może zgłosić projekt i jak to zrobić, jakie zadania mogą liczyć na wsparcie, jak poprawnie wypełnić formularz).

Miejsce i termin spotkania dla mieszkańców powiatu limanowskiego:

27 kwietnia 2018 r. /piątek/, godz. 14

Starostwo Powiatowe - sala konferencyjna
(Limanowa, ul. Józefa Marka 9)

Udział w spotkaniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu limanowskiego. W związku z powyższym prosimy o rozpropagowanie niniejszej informacji tak szeroko, jak to tylko możliwe.

Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl.