Powiat Limanowski zaprasza do udziału w konkursie na „Najlepszy obiekt turystyki w Powiecie Limanowskim oraz "Najlepszy produkt lokalny Powiatu Limanowskiego 2017”

Celem konkursu jest:

1) Popularyzacja i promocja wsi jako miejsca wypoczynku.

2) Podniesienie jakości usług turystycznych.

3) Budowa pozytywnego wizerunku Powiatu Limanowskiego oraz wzmocnienie jego oferty turystycznej.

4) Zainteresowanie i zachęcenie do wypoczynku na wsi zarówno gości krajowych, jak i zagranicznych.

5) Motywacja właścicieli obiektów agroturystycznych i turystycznych do podnoszenia standardu i jakości oraz zakresu oferty.

6) Promocja produktów, spełniających kryteria produktu lokalnego.

Do konkursu mogą się zgłosić:

1) Właściciele obiektów turystycznych z terenu Powiatu Limanowskiego,

2) Lokalni wytwórcy i producenci, zarówno osoby mające zarejestrowana działalność  gospodarcza, jak i podmioty działające hobbystycznie, nie prowadzące działalności gospodarczej (nie czerpiące dochodów lub są one nieznaczne), np. osoby prywatne, organizacje pozarządowe, Koła Gospodyń Wiejskich, Kluby Seniora, OSP, Rady Sołeckie, Sołeckie Stowarzyszenia Lokalne.

Termin zgłoszenia udziału do konkursu:do dnia 15 lipca 2017 r.

Regulamin konkursu, karta zgłoszenia, oświadczenie przesyłamy w załączniku, dokumenty te dostępne są również na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Limanowej www.powiat.limanowa.pl

Szczegółowych informacji w sprawie konkursu udziela Wydział Promocji, Projektów i Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Limanowej, tel. 18 3337 901, e-mail: promocja@powiat.limanowa.pl , turystyka@powiat.limanowa.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie!

Poniżej znajdą Państwo regulamin konkursu, kartę zgłoszenia oraz oświadczenie