W związku z organizowanym  „IX Festiwalem Śliwki, Miodu i Sera” Urząd Gminy w Laskowej informuje, że w dniach 05 sierpień 2017 od godz. 15:00-24:00 i 06 sierpień 2017 r. od godz. 15:30 – 22:00,  wprowadzona będzie czasowa zmiana organizacji ruchu drogowego na drogach gminnych” Laskowa – Rozpite”, oraz „Przez Równię k. Stadionu” w miejscowości Laskowa. Mieszkańcy korzystający z w/w dróg proszeni są o objazd przez dzielnicę Nadole.

Wyłączony będzie odcinek drogi od skrzyżowania z drogą powiatową pod dworem Michałowskich, przez most na rzece Łososina do skrzyżowania dróg „Rozpite” i „Nadole”. Ponadto wyłączony będzie odcinek drogi „Przez Równię k. Stadionu” bezpośrednio przylegający do stadionu KUKS Laskovia.

Do kierowania ruchem i informowania w tym zakresie zostali poproszeni strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Laskowej. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.