W związku z podjęciem przez Sejmik Województwa Małopolskiego Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego przyjętego 23 stycznia 2017 r. uchwałą Nr XXXII/451/17 gminy są zobowiązane do prowadzenia bazy inwentaryzacji ogrzewania budynków (piecy i kotłów C.O.). Efektem realizacji programu będzie znaczna redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, co z kolei pozytywnie wpłynie na zdrowie wszystkich mieszkańców gminy.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wypełnienie druku ankiety, ponieważ rzetelne wykonanie inwentaryzacji na podstawie wiarygodnych informacji pozwoli na opracowanie działań w zakresie redukcji emisji zanieczyszczeń do powietrza i sposobu wsparcia mieszkańców.

Druki ankiety  dostępne są poniżej oraz w Urzędzie Gminy. Ankietę prosimy przekazać w formie papierowej do tut. urzędu pokój 25.