Sołtys wsi Laskowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż drewna pochodzącego z  lasu gminnego, stanowiącego własność komunalną gminy .

Przedmiotem przetargu jest sprzedaż :

- drewna iglastego  świerk (kłody)  - ilość 1,02 m3

- drewna  jodłowego (kłody)  - ilość 10,37 m3

Przetarg odbędzie się w dniu  18 października 2016 roku  o godz. 900 w budynku Urzędu Gminy w Laskowej  sala obrad.

Cena wywoławcza  -  drewna świerkowego i jodłowego za 1 m3  wynosi 140  zł. netto.

Wylicytowana cena sprzedaży zostanie powiększona o podatek o towarów i usług według stawki obowiązującej na dzień sprzedaży.

Oględzin drewna  można dokonać po wcześniejszym ustaleniu terminu  z niżej  podaną  osobą do kontaktu:

-  Czesław Sławęta   - nr telefonu 518874346

Sprzedający zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.