Powiatowy Zarząd Dróg w Limanowej informuje, że w związku z prowadzonym remontem drogi powiatowej nr 1555 K Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne, odcinek tej drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką DW 965 w m. Młynne do centrum m. Laskowa, będzie całkowicie wyłączony z ruchu w dniach od 14 lipca do 31 sierpnia 2015 roku.

Na czas wyłączenia drogi z ruchu wyznaczone zostaną następujące objazdy do m. Laskowa:

- dla pojazdów o DMC (dopuszczalnej masie całkowitej) poniżej 10 ton – drogą wojewódzką DW 965 do Laskowej Górnej, a następnie drogą powiatową 1612 K Laskowa – Nagórze, do centrum Laskowej

- dla pojazdów o DMC (dopuszczalnej masie całkowitej) powyżej 10 ton – drogą krajową DK 28 przez Limanową, Nowy Sącz i Łososinę Dolną.

Na czas trwania robót zostaną wyznaczone dla potrzeb komunikacji publicznej dodatkowe przystanki BUS w rejonie szkoły w centrum Laskowej. Zapewniona zostanie także możliwość dojazdów mieszkańców do posesji zlokalizowanych w obrębie wyłączonego z ruchu odcinka drogi powiatowej.