Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Laskowej informuje, iż poszukuje do pracy osoby z Powiatu Limanowskiego, a w szczególności z terenu Gminy Laskowa, mających wykształcenie specjalistyczne w zakresie rehabilitacji medycznej lub fizjoterapii. Osoba ta ma świadczyć specjalistyczne usługi opiekuńcze dla niepełnosprawnych dzieci od 01 stycznia 2015r., w zakresie rehabilitacji medycznej. Oprócz w/w uprawnień osoba ta winna posiadać:

1) co najmniej sześciomiesięczny staż pracy w jednej z następujących jednostek:

• Szpitalu psychiatrycznym
  • Jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi
  • Placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym
  • Ośrodku terapeutyczno – edukacyjno – wychowawczym
  • Zakładzie rehabilitacji
  • Innej jednostce niż wymienione, świadczącej specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi

2) ukończenie szkolenia prowadzenia treningów umiejętności społecznych w zakresie specjalistycznych usług opiekuńczych

Koszt wynagrodzenia za jedną godzinę wynosi 20,00 zł brutto

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Laskowej od poniedziałku do piątku w godzinach od 730 do 1530 .